Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
skrzynka epuap:
URZĄD GMINY ZBUCZYN
8f965xkdqd

Dowiedz się więcej

bip2

Deklaracja

zamowienia

 sesja rady na zywo

harmonogram odbioru odpadow m

 

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

 

 

 

Aktualności

Dla Wjta

Z okazji Dnia Sołtysa, wszystkim Paniom i Panom Sołtysom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu i zadowolenia z pełnionej funkcji.

Dziękuję za dotychczasową współpracę oraz zaangażowanie i wysiłek włożony w działania na rzecz rozwoju poszczególnych sołectw i całej Gminy Zbuczyn.

    Wójt Gminy

Tomasz Hapunowicz

Urząd Statystyczny w Warszawie od wielu lat realizuje za pośrednictwem ankieterów statystycznych, na terenie województwa mazowieckiego, badania ankietowe prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny.

Czytaj więcej...

OSP plakatOgólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej więcej informacji w załącznikach

Czytaj więcej...

unnamedSzanowni Państwo,
pragnę poinformować o uruchomieniu przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji aplikacji mobilnej Alarm112, która dostępna jest dla wszystkich obywateli.

Czytaj więcej...

W związku z informacją o wystąpieniu ognisk wysoce zjadliwiej grypy ptaków (HPAI) na terenie Polski apeluje o podjęcie działań, mających ograniczyć do minimum możliwość rozprzestrzeniania się choroby.

do pobrania

zdjecie indeks

Uniwersytet I Wieku – program wykładów i ćwiczeń dla dzieci to projekt, który był realizowany od maja 2019 r. Dzięki uzyskaniu dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury, dzieci z ograniczonym dostępem do dóbr kultury m. in. przez barierę komunikacyjną, miały możliwość wziąć udziału w bezpłatnym cyklu zajęć oraz wyjazdów tematycznych z różnych dziedzin sztuki. Projekt kierowany był do osób od 8 do 12 lat z terenu gminy Zbuczyn z zapewnieniem transportu do miejsca spotkań.

Czytaj więcej...

Środowiskowy Dom Samopomocy w Tchórzewie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie był organizatorem konferencji z okazji Dnia Osoby Niepełnosprawnej. Honorowy patronat nad imprezą, która odbyła się 3 grudnia br. objął Wójt Gminy Zbuczyn Tomasz Hapunowicz.

Czytaj więcej...

dbf4ae79571eae26f6a1bc0b62d92fcc

TOP REGIONU.

Cykl atrakcji dla dzieci pod hasłem:
„GOK na 5! 5 edycja akcji – u nas na podwórku”
przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie

X Bieg Niepodległości Ulicami Zbuczyna - bieg upamiętniający 101. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II
w Zbuczynie

Czytaj więcej...

14 grudnia 2019 r. (sobota) od godz. 8:00 do godz. 12:00, będzie przyjmowany czysty styropian pod adresem: Gminna Spółka Komunalna sp. z.o.o, ul. Starowiejska 104.

Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku wraz z Partnerami zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „NOWE WZORY OFERT, UMÓW I SPRAWOZDAŃ” Termin szkolenia: 10.12.2019 r. (wtorek) Miejsce szkolenia: Starostwo Powiatowe w Siedlcach ul. Piłsudskiego 40 (sala konferencyjna, I piętro)

Czytaj więcej...

Z myślą o Was Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ramach działań na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników przygotowała szkolenie e-learningowe dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Czytaj więcej...

Bezpłatne warsztaty dla opiekunów osób niesamodzielnych: 21 listopada 2019 r. (czwartek) w godz. 17.00 - 20.00, Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie, ul. Jana Pawła II 3. Prowadząca: dr Ewa Czeczelewska, zapisy: 500-799-675

do pobrania

Proszę przyjąć serdeczne wyrazy wdzięczności za współpracę w okresie pełnienia przeze mnie funkcji wojewody mazowieckiego.

czytaj więcej

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały bezpłatnego badania. 28 LISTOPADA 2019 r. Zbuczyn, Ośrodek Zdrowia ul. Terespolska 15.

czytaj więcej

Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku wraz z Partnerami zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „NOWE WZORY OFERT, UMÓW I SPRAWOZDAŃ” Termin szkolenia: 26.11.2019 r. (wtorek) Miejsce szkolenia: biuro SOKIAL w Siedlcach.

Czytaj więcej...

Na skróty

Zbuczyn dzisiaj 2021 Copy

nowy nr tel

Spis logo 150x150