Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej

zamowienia

zbn

energy

LOGOpodlasie 24

 

  WFOŚiGW w Warszawie

w11

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

Inwestycje ze wsparcia

Rządu RP

TABLICA INFORMACYJNA Gmina Zbuczyn 1 Copy

 

 

 

Wybory sołtysa w ostatnich dniach nie przyniosły zmian, poza Karczami, gdzie miejsce ustępującej pani sołtys Teresy Mazurek zajął pan Wojciech Mazurek. W pozostałych sołectwach mieszkańcy wybrali dotychczasowych sołtysów:

w Januszówce – pana Grzegorza Krasuskiego
w Dziewulach – panią Wiesławę Nowosielską
w Tęczkach – pana Mariusza Borkowskiego
w Grochówce – pana Sylwestra Żelechowicza
w Chromnej – panią Hannę Ługowską
w Kwasach – panią Agnieszkę Walczuk
w Tchórzewie – pana Zbigniewa Radzikowskiego.

Najbliższe zebrania wyborcze odbędą się w Lucynowie (18 marca, godz. 11.00), Ługach Rętkach (18 marca, godz. 15.00), Tchórzewie –Plewkach (19 marca, godz. 17.00), Wólce Kamiennej (20 marca, godz. 19.00) , Rówcach (21 marca godz. 17.00), Łęcznowoli (21 marca godz. 19.00) Czuryłach (22 marca godz. 15.00), Olędach (22 marca godz. 16.00), Cielemęcu (22 marca godz. 18.00), Krzesku –Majątku (23 marca, godz. 17.30) i Starym Krzesku (23 marca godz. 19.00).

 

Wszystkim nowo wybranym sołtysom i radom sołeckim gratulujemy!

Karcze

Rada sołecka:

1. Krzysztof Jaszczuk
2. Roman Jaszczuk
3. Tomasz Jaszczuk
4. Władysław Mazurek
5. Krzysztof Skorupski

Januszówka

Rada sołecka:

1. Mariola Siwiak
2. Wiesław Wielgórski
3. Zbigniew Marczak
Dziewule
Rada sołecka: 1. Łukasz Prochenka
2. Mateusz Laskowiecki
3. Artur Kędzierski
4. Zbigniew Borkowski

Tęczki

Rada sołecka:

1. Dariusz Grochowski
2. Patryk Grochowski
3. Rafał Wysokiński

Grochówka

Rada sołecka:

1. Cezary Grochowski
2. Mirosław Grochowski
3. Andrzej Pękala
4. Piotr Rudziński
5. Ryszard Skultecki

Chromna

Rada sołecka:

1. Dariusz Izdebski
2. Janusz Hardej
3. Monika Iwanowska
4. Michał Zdanowski
5. Piotr Ługowski

Kwasy

Rada sołecka:

1.Łukasz Danielak
2. Paulina Radzikowska
3. Tomasz Pasiak

Tchórzew

Rada Sołecka:

1. Tadeusz Iwańczuk
2. Sylwester Królikowski
3. Dariusz Krypa

 

Na skróty

Tytuowa Copy

RODO