Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
skrzynka epuap:
URZĄD GMINY ZBUCZYN
8f965xkdqd

Dowiedz się więcej

bip2

Deklaracja

zamowienia

 sesja rady na zywo

harmonogram odbioru odpadow m

 

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

 

 

 

Obowizek spisowy   grafika na stron internetow sJeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, aby dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego w Zbuczynie. Gminny Punkt Spisowy to specjalnie przygotowane miejsce wyposażone w komputer i Internet, przygotowane wyłącznie dla rolników chcących skorzystać z samospisu internetowego – czyli obowiązkowej metody spisowej. Punkt Spisowy jest zlokalizowany w Urzędzie Gminy Zbuczyn, ul. Jana Pawła II w Zbuczynie i jest dostępny w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.

 

baner na stron urzdu gminy 650x100

Rolniku, nie masz komputera? Spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym!

Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, aby dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego w Zbuczynie.

Gminny Punkt Spisowy to specjalnie przygotowane miejsce wyposażone w komputer i Internet, przygotowane wyłącznie dla rolników chcących skorzystać

z samospisu internetowego – czyli obowiązkowej metody spisowej.

Punkt Spisowy jest zlokalizowany w Urzędzie Gminy Zbuczyn, ul. Jana Pawła II w Zbuczynie i jest dostępny w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.

Przy korzystaniu z Gminnego Punktu Spisowego nie obowiązuje rejonizacja. Najwygodniej i najbliżej będzie oczywiście udać się do Punktu Spisowego w gminie,

w której mieszkamy. Mamy jednak pełne prawo skorzystać z tej opcji w każdym urzędzie miasta lub gminy w Polsce.

Gminny Komisarz Spisowy

Wójt Gminy Zbuczyn

/-/ Tomasz Hapunowicz

 

 

 

Na skróty

nowy nr tel

baner na stron urzdu gminy 150x150