Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej

zamowienia

zbn

energy

LOGOpodlasie 24

Gsk1 GSK2020

 

  WFOŚiGW w Warszawie

w11

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

Inwestycje ze wsparcia

Rządu RP

TABLICA INFORMACYJNA Gmina Zbuczyn 1 Copy

 

 

Aktualności Rolnicze

arimrW związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

Czytaj więcej...

UWAGA!!! Informacja dla rolników w związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem - Odwołanie badań
Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, zostają odwołane wszystkie badania przez lekarza rzeczoznawcę / Komisję Lekarską Kasy wyznaczone w Placówkach Terenowych

Czytaj więcej...

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach zaprasza na szkolenia:

Technologia uprawy ziemniaka – czytaj więcej;

Rolniczy handel detaliczny – wymagania prawne – czytaj więcej;

Warunki i wymogi związane z realizacją działania „dobrostan zwierząt” – czytaj więcej;

Płatności obszarowe – czytaj więcej;

Kurs chemizacyjny „stosowanie środków ochrony roślin” – czytaj więcej;

Informujemy, że rolnicy prowadzący małe gospodarstwa również w tym roku będą mogli złożyć zamiast e-wniosku o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW 2014-2020 papierowe oświadczenie potwierdzające brak zmian w stosunku do wniosku z roku poprzedniego. W tym roku termin rozpocznie się 2 marca i potrwa do 15 kwietnia 2020 r.

więcej informacji na stronie  ARIMR

Informujemy, że od 28 lutego do 28 marca 2020 r. rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenach objętych afrykańskim pomorem świń, którzy planują zrezygnować z hodowli trzody chlewnej, mogą składać w oddziałach regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy finansowej na „Restrukturyzację małych gospodarstw”. Wsparcie finansowane jest z PROW 2014-2020.

więcej informacji w załączniku

logoWojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie Oddział w Siedlcach informuje, że nastąpiła zmiana przepisów w sprawie szczegółowych sposobów postępowania przy zwalczaniu i zapobieganiu rozprzestrzeniania się bakteriozy pierścieniowej ziemniaka.

więcej informacji w załączniku

 

 

Informujemy Rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa. 21 lutego ruszył nabór wniosków, który potrwa do 20 kwietnia 2010 r.

więcej informacji w załączniku

 

EFRWP 1200x628 konkurs wody v3Zapraszamy do udziału w konkursie „Ha Dwa O to jest to! Zatrzymaj wodę na wsi”, którego celem jest zaangażowanie oraz zainspirowanie mieszkańców obszarów wiejskich do podejmowania działań na rzecz optymalnego gospodarowania wodą.

więcej informacji w załączniku

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Czytaj więcej...

Na skróty

Tyt2

stan gmina Copy

RODO