Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
skrzynka epuap:
URZĄD GMINY ZBUCZYN
8f965xkdqd

Dowiedz się więcej

bip2

Deklaracja

GM Zbuczyn e urzad150x70

zamowienia

 sesja rady na zywo

harmonogram odbioru odpadow m

 

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

 

 

 

Aktualności

arimr

Agencja udziela pomocy producentom rolnym, którzy zaprzestali produkcji świń
w związku z otrzymanym zakazem utrzymywania w gospodarstwie świń lub ich wprowadzania do gospodarstwa, wydanym w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń

Czytaj więcej...

Pakiet 2 zakres pyta   grafika do wpisu mPowszechny Spis Rolny 2020 – jakie będą pytania?

Wyniki spisu rolnego są jedynym źródłem pozwalającym dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo,a zebrane dane posłużą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych. Dlatego udział w spisie oraz udzielenie dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi jest
w najlepszym interesie samych rolników.

Czytaj więcej...

100 osób, które rozwiąże test online i zdobędzie najwięcej punktów w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody rzeczowe o wartości ok. 500 zł brutto. Zakończenie konkursu 15.09.2020 r. Zarejestruj się na stronie https://bezpieczenstwo.krus.gov.pl i rozwiąż test. Regulamin konkursu dostępny jest na www.krus.gov.pl

czytaj więcej

PLAKAT A3 polskiebazarek 1

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą "cudze chwalicie, swoje poznacie",która promuje polskibazarek.pl.

Więcej informacji w załączniku

Czytaj więcej...

Grafika do wpisu w aktualnociach na stronie gminy

Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. Oto odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tym ważnym badaniem.

Czytaj więcej...

Konkurs dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym dedykowany dzieciom w wieku 11- 14 lat. 20 autorów najlepszych rymowanek zostanie uhonorowanych nagrodami rzeczowymi o wartości ok. 300 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń 31 sierpnia 2020 r.

czytaj więcej

Deszcz nawalny - harmonogram szacowania strat

do pobrania

Twoja Wizja ZERO od bezpieczeństwa do dobrostanu. Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika 2020. Honorowy patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Nakręć film i wyślij zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin przesyłania prac konkursowych: od 30 czerwca do 30 września 2020 r. Szczegóły na: www.krus.gov.pl

czytaj więcej

grad z deszemW związku z wystąpieniem w dniach od 18 do 23 czerwca 2020 r. na terenie województwa mazowieckiego burz z opadami deszczu w przedziale od 30 mm do 70 mm, lokalnie do 80 mm, z porywami wiatru do 90 km/h oraz miejscami występującym gradem informuję, że poszkodowani mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej do dnia 15 lipca 2020 r. Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Zbuczyn, pok. 11 lub 13, bądź wysłać pocztą.

Czytaj więcej...

Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.
Kto może otrzymać pomoc?
• Każda osoba w trudnej sytuacji życiowej w każdej życiowej sprawie, w tym między innymi w sprawach majątkowych, socjalnych, mieszkaniowych, konsumenckich, rodzinnych, czy pracowniczych;
• Osoby samozatrudnione – osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą (niezatrudniające pracowników przez minimum 12 miesięcy) mogą liczyć na pomoc również z wnioskami do ZUS, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy.

Czytaj więcej...

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców powiatu siedleckiego | Lista jednostek

Kurs e-learningowy dla dzieci Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy. Ukończ kurs e-learningowy i zdobądź hulajnogę. 100 hulajnóg zostanie rozlosowanych wśród dzieci rolników, które nadeślą zgłoszenia w wymaganym terminie.

Zasady przyznawania nagród dostępne są na stronie www.krus.gov.pl | https://krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja

czytaj więcej

szkolenie dla KGWStowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku
wraz z Partnerami, zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.
„WSPÓŁPRACA MIĘDZYSEKTOROWA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH. ZWIĄZEK KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH.”

Termin szkolenia: 07.07.2020 r. (wtorek)
Miejsce szkolenia: Biuro SOKiAL, ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce, (sala konferencyjna, II piętro)
Godzina rozpoczęcia: 14:00
Trener: Hubert Pasiak

Zgłoszenie na szkolenie pod nr tel. 728 521 777 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 06.07.2020 r. do godz. 16:00

Czytaj więcej...

komunikatZgodnie z Zarządzeniem Nr 35/2020 Starosty Siedleckiego z dnia 26 czerwca 2020 r., od dnia 1 lipca 2020 r. punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działające na obszarze powiatu siedleckiego wznawiają pracę w trybie stacjonarnym.

Zapisów na bezpłatne porady prawne można dokonywać:

- telefonicznie pod numerem tel. 25 644-72-17

- mailowo pod adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- za pomocą systemu teleinformatycznego Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem https://np.ms.gov.pl/ (zakładka jest dostępna na stronie internetowej www.powiatsiedlecki.pl ).

 cbs1Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych dokonywany jest w oparciu o przepisy ustawy z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym w 2020 r. (Dz.U. z 2019 r.,  poz. 1728) Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych odbywa się w okresie od 15 czerwca 2020 r. do 8 lipca2020 r.

Czytaj więcej...

Na skróty

Zbuczyn dzisiaj 2021 Copy

Gminny Punkt Spisowy s

RAPORT O STANIE GMINY