Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
skrzynka epuap:
URZĄD GMINY ZBUCZYN
8f965xkdqd

Dowiedz się więcej

bip2

Deklaracja

zamowienia

 sesja rady na zywo

harmonogram odbioru odpadow m

 

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

 

 

 

Aktualności

bezpieczestwo podczas PSR s Trwający Powszechny Spis Rolny to wyjątkowy czas próby dla statystyki publicznej. Aktualnie najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa rachmistrzom i rolnikom w czasach pandemii. Nie zapominamy również o gromadzonych danych.

Czytaj więcej...

rolnik jak malowany banerOgłoszony został konkurs plastyczny pt.: "Rolnik jak malowany" zachęcamy do udziału!

Szczegóły oraz regulaminy i karty zgłoszeń znajdą Państwo pod linkiem:

https://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkurs-plastyczny-rolnik-jak-malowany/

 

Czytaj więcej...

plakat konkurs filmowy banerZachęcamy do udziału w konkursie filmowym pt. "Dlaczego liczy się rolnictwo?"

Szczegóły oraz regulamin znajdą Państwo po linkiem:

https://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkurs-filmowy-dlaczego-liczy-sie-rolnictwo/

 

Czytaj więcej...

Środa w przyszłym tygodniu będzie ostatnim dniem na złożenie w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wniosku o wsparcie gospodarstw szczególnie dotkniętym kryzysem COVID-19

czytaj więcej

rachmistrz   telefon wywiad bezporedniW odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników, a także gotowość znacznej części rachmistrzów do pracy w terenie w trudnych warunkach epidemicznych, od soboty 10 października w gminach na Mazowszu i w całej Polsce będzie możliwość spisania gospodarstwa rolnego podczas wywiadu bezpośredniego. ZACHOWANE BĘDĄ WSZYSTKIE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMICZNEGO!

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że dnia 08.10.2020 r. (czwartek) w godzinach 8:00-14:00 odbędzie się zbiórka czystego styropianu. Prosimy o dostarczenie styropianu w wyznaczonych godzinach do siedziby Gminnej Spółki Komunalnej Sp. z o.o. znajdującej się przy ul. Starowiejskiej 104, 08-106 Zbuczyn.

telefon od rachmistrza

16 września pracę rozpoczęli rachmistrze telefoniczni Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Przez 6 dni w tygodniu dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych z propozycją spisania gospodarstwa rolnego. Warto skorzystać z tej metody spisowej – rachmistrz zadaje pytania i wprowadza odpowiedzi do formularza spisowego, rolnik musi mu tylko przekazać wymagane informacje.

Czytaj więcej...

konkurs dla GBS

Rolnicy z naszej gminy, liczymy na Was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

Czytaj więcej...

bezpieczestwo danych

Powszechny Spis Rolny 2020, tak jak wszystkie prowadzone przez statystykę publiczną badania, jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.

Czytaj więcej...

W niedziele 6 września 2020 r. na obiektach Szkoły Podstawowej w Krzesku - Królowa Niwa odbył się Rodzinny Festyn sportowo-rekreacyjny. Impreza organizowana przez ULKS „Niwa” przy wydanej współpracy SOKiAL zgromadziła około 120-140 osób. Ze względu na dużą ilość uczestników rozgrywane konkurencje sportowe i rekreacyjne oraz zabawy dla najmłodszych rozgrywane były zarówno na boisku sportowym jak na placu zabaw dla dzieci. Przeprowadzono aż 12 konkurencji sprawnościowych w których udział brały zarówno dzieci przedszkolne, uczniowie szkoły podstawowej i ich rodzice. Oprócz zawodów dużym powodzeniem wśród najmłodszych uczestników cieszyły się dwie zjeżdżalnie udostępnione przez Stowarzyszenie SOKiAL.

Czytaj więcej...

Spis przez telefon

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób. 

Czytaj więcej...

Na podstawie Uchwały Nr LVI/414/2018 Rady Gminy Zbuczyn z dnia 31 sierpnia 2018 r. w sprawie ustalenia zasad udzielania spółkom wodnym dotacji celowej, trybu postępowania w sprawie udzielania dotacji oraz sposobu jej rozliczania, Wójt Gminy Zbuczyn ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej spółkom wodnym na 2021 rok.

Pełna treść ogłoszenia | Uchwała Rady Gminy Zbuczyn | Wniosek o udzielenie dotacji | Rozliczenie i sprawozdanie z dotacji | Zawiadomienie w sprawie udzielenia dotacji celowej spółkom wodnym

pocztek spisu   grafika na stron internetow s Użytkownicy gospodarstw rolnych mogą już spełnić swój obowiązek – 1 września rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020. Spis rolny potrwa do 30 listopada. Najlepiej jednak spisać się już we wrześniu. Obowiązkową metodą udziału w spisie jest samospis internetowy - najbezpieczniejszy i najbardziej wygodny sposób. Jak się spisać? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz dostępny od 1 września na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl/. W razie pytań należy dzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 w.1

Czytaj więcej...

Obowizek spisowy   grafika na stron internetow sJeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, aby dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego w Zbuczynie. Gminny Punkt Spisowy to specjalnie przygotowane miejsce wyposażone w komputer i Internet, przygotowane wyłącznie dla rolników chcących skorzystać z samospisu internetowego – czyli obowiązkowej metody spisowej. Punkt Spisowy jest zlokalizowany w Urzędzie Gminy Zbuczyn, ul. Jana Pawła II w Zbuczynie i jest dostępny w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.

Czytaj więcej...

Na skróty

Zbuczyn dzisiaj 2021 Copy

nowy nr tel

Gminny Punkt Spisowy s